Büyük Eşyalar Nasıl Paketlenir? 5/5 (4)

Çolakoğlu’na sorun: Büyük Eşyalar Nasıl Paketlenir?
Mobilya, ev eşyaları ve elektronik gibi büyük eşyaların profesyonel nakliyat şirketleri tarafından nasıl paketleneceğini öğrenin.
Büyük eşyaları paketleme Eşyalarınızı emniyet altına alıp nakletmeye hazırlanırken asıl odak noktamız. Bütün işimiz, eşyalarını gitmeye zorlandıkları yere (ve tek parçaya) sokmaya bağlı, bu yüzden bu ciddiye aldığımız bir görevdir.

Büyük ekran TV’niz, büyük aletleriniz, şilteleriniz ve diğer büyük mobilya parçalarınız gibi ne kadar büyük ürünlerin hasar görmeyeceğini merak ettiyseniz, burada içeriden birinin paketleme ve taşıma işlemine bakışı var.

Büyük Ekran TV

TV’nizin orijinal kutusuna sahipseniz, çekip dışarı çekin ve hazır bulundurun, çünkü malzemelerimizi tekrar paketlemek için kullanabiliriz. Eğer kutunuz yoksa, korkmayın – bizden hemen hemen her çeşit kutuya sahibiz. TV’ler için, aynalar, televizyonlar ve değerli tablolar gibi büyük, düz parçaları taşımak için teleskopik bir yaklaşım kullanan bir ayna kartonu kullanıyoruz.

TV’niz için mükemmel boyutlu ayna kartonunu bulduğumuz zaman, biz yaparız:

Ekranda ek koruma uygulayın
Tüm birimi püskürtme ve / veya kabarcık sarınması ile sarın
Ayna kartonunun içine koyun
Ek ayna kartonları ile kaplayın (artan boyutta)
Ambalaj bandı ile mühür
Ayrıca emin olacağız ve öğeyi uygun bir şekilde etiketleyeceğiz, böylece yüklerken dikkatli olmaya devam edebileceğiz.

Büyük Aletler

Ayrı olarak ambalajlanacak şekilde / çıkarılabilir parçalar çıkartılmış halde, büyük cihazlarınıza takılıp çıkarmayın, temizleyin ve kurutun. Gaz kancaları ve su depoları gibi şeyler önceden hazırlanmalıdır, bu nedenle bu görevlere giremiyorsanız, kendimize katılmak için biraz zaman ayıracağız.

Ana cihazlar için ana odak noktası sargı ve dolgu. Doğru miktarda koruma sağlamak ve geçişler sırasında kapılar ve çekmeceler gibi şeyleri açık tutmak için özel olarak hazırlanmış kabarcık sargısı, büzülme sargısı ve gerdirme bandı var. (Ayrıca, ekstra korumaya ihtiyaç duyan kapıları bantlayacağız.)

Kurulumda profesyonel bir dokunuş gerektirebileceğinden her zaman gazlı ocak ve bulaşık makinesi gibi işleri yapmak için yeni evinizde profesyonel bir uzmana sahip olmanızı öneririz.

Minder

Düz ekran TV’de olduğu gibi, minderlerin de paketleme için kendi özel kartonu var. Mükemmel bir uyum sağlamak için, bunlar aşağıdakileri de içeren ayrı boyutlarda gelir:

Kraliçe kral
Çift
Tek Kişilik (İki Yataklı)
Beşik
Kutu Yay
Şilteler kendiliğinden dolgu olma eğilimindeyken, kabarcık sargısında fazla zaman harcamayacağız, ancak kartonların yatağı kesikler, gözyaşları, engeller ve transit kirlerden korumasını sağlayacağız.

Büyük Mobilya Parçaları

Sandalye ve yemek masası masaları, şezlonglar ve eğlence standları-tüm bunlar öğe türüne bağlı olarak farklı şekilde ele alınmaktadır. Daha yaygın yaklaşımlardan çoğu şunları içerir:

Mobilya ve paketleme ürünlerini ayrı ayrı sökme
Mobilya ayakları / tabla eklerini çıkartıp bunları sarmalamak veya kutuya koymak
Köşeleri mukavva ve kabarcık sargısı ile koruma
Tüm parçaları süs paketine sarın (hasar / çarpıklığı önlemek için asla ahşapta plastik kullanmayacağız)
Büyük ahşap parçalar için özel pedler veya battaniyeler
Kapıları / çekmecelerini / dolapları soymak
Eviniz ve içeriği benzersiz olduğu için, büyük öğe kaygılarla ilgili özel sorularınız için doğrudan bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Evde yapılan tahminde, büyük öğeleri ve mobilyaları satış temsilcinizle görüşmeniz gerekir; çünkü bu öğelerin paketlenmesinde gerekli olan materyal hareketinizin maliyetini etkileyebilir. Taşıyıcıyı işe aldıktan sonra, paketleme yapıyorlarsa, hareket ettirenler gelmeden önce özel kutular için ihtiyaçlarınızı koordine edin ve büyük kalemleri koordine edin.

Bu yazıya puan verirmisiniz?

%d blogcu bunu beğendi:
nakliye